Full spectrum light

Tuto metodu vyvinul dánský mistr reiki a meditační učitel Ole Gabrielsen. Full spectrum light je jeden z nejsilnějších systémů, které pan Ole Gabrielsen channeloval. Jeho síla se zakládá hlavně na zasvěcení všech dvanácti čaker. Pracuje se zde bez symbolů, takže se můžete hned a plně věnovat léčení. Všechny potřebné symboly jsou při zasvěcování vloženy do aury.

FSL léčí s pomocí energií "bílého světla". Spektrum bílého světla se dá rozložit na 7 základních barev duhy, ale barev je v energii Světla daleko víc. A to i takové barvy, které lidským okem vůbec nerozeznáme. Souhrn všech energií barev vytváří dohromady kvalitu energie, která má určitý kmitočet a tím i určité vlastnosti – barevné víry a harmonické zvuky – a ty léčí. Energie Reiki tvoří jen jeden pruh z těchto barevných paprsků (zelený pruh duhového spektra) - zatímco s pomocí Full Spectrum Light léčíme všemi těmito energiemi současně. Když si představíte duhu, tak ta zelená část je Reiki - ale Full Spectrum Light je ta "celá duha". FSL tedy zahrnuje všechny barvy (včetně té zelené).

Zasvěcení do těchto vysokovibračních energií slouží především k tomu, aby si lidé rychleji očistili svou karmu (kódy DNA) a aby se jejich tělo snadněji přizpůsobilo velkým změnám, kterými planeta Země (a s ní i všechno obyvatelstvo) v současné době prochází. Je hned po Shamballe 1024 druhou nejsilnější energií, proto by ji měli absolvovat jen mistři nebo lidé, kteří už vibrují na dost vysoké frekvenci.

Energie nanebevzatých mistrů (které jsou obsažené ve Full spectrum light) nám zprostředkovávají jejich vědění, moudrost a pomoc.

>> Fialový plamen

 

Copyright © 2011

Další informace

Kdo jsem

Kniha vzkazů

Zajímavé odkazy

Na vstupní stránku

Vzestup ke světlu a lásce

Co je vzestup

Hlídejte vibrace i energie

Předpovědi k 21.12.2012

25 -leté období očisty

Rok 2012

Dvanáct čaker vzestupu