Imara Reiki

Imara je forma Reiki, která vibruje na vyšších energetických úrovních, než většina ostatních běžných Reiki tradic. Musíte být Mistr Reiki Usui, aby jste mohli zasvěcení do Imara Reiki podstoupit. Mnoho terapeutů a praktikujících tento systém tvrdí, že Imara je číslo 5 na stupnici síly. Imara znamená „více".

Někteří popsali Imara Reiki tak, že je mnohem obsáhlejší, co se týče vibrací, než jakákoliv jiná energie používaná k léčení, se kterou pracovali. Vyvolává jiné pocity. Nepoužívá žádné symboly. Imara používá jiné jednodušší způsoby.

Imara se specializuje na zpracování karmických záležitostí. Je to palič karmy. Pracuje výborně na potlačených stránkách osobnosti, ale i mnohých traumat. Umí vyléčit oblasti života, které pracují jenom na podvědomé úrovni, ale přesto Vás negativně ovlivňují. Imara používá velmi jednoduchou přesto mnohem intenzivnější metodu léčení na dálku. Tyto energie zprostředkovává pozemským mistrům při léčení bytost Kuthumi.

Při práci s Imarou se velmi často stává, že se člověk dostane do spojení s duchovními světy, nebo začne vnímat silné vize z duchovního světa. Imara je jedinečná a poměrně oblíbená pro široký záběr (krom karmy a traumat i běžné bolesti, únava, nachlazení, bolesti hlavy během chvíle ustupují...) a pro rychlý účinek.

Do Imary je velmi vhodné zasvětit i osobní talisman, aby déle podporoval hloubkové pročištění naší karmy.

>> Lightarian Reiki

 

Copyright © 2011

Další informace

Kdo jsem

Kniha vzkazů

Zajímavé odkazy

Na vstupní stránku

Vzestup ke světlu a lásce

Co je vzestup

Hlídejte vibrace i energie

Předpovědi k 21.12.2012

25 -leté období očisty

Rok 2012

Dvanáct čaker vzestupu