Čím se zabývám, co cítím

Slova nemohou nikdy nahradit skutečné živé setkání, přesto cítím, že je pro mnohé potřeba něco na sebe prozradit, aby to napomohlo k pocitu důvěry a hlubší práci s energiemi.

Již od mala mne láká tajemno, záhady, podzemní prostory (tedy průzkum nitra a cesta do větší hloubky), a když jsem jako speleolog začal úchvatné podzemí navštěvovat, vnímal jsem nejenom krásu a jedinečnost konkrétních prostor ve fyzickém smyslu, ale také pocity a stavy, které byly různými prostory, jejich charakterem nebo historií vyvolány. Asi mne přitahoval i ten často zažívaný pocit, že jde velmi rychle z toho povrchního světa hluku a chaosu a shonu sestoupit do nitra, kde je i pod rušnými ulicemi a náměstími naprostý klid, a tak při sestupování do nitra náměstí má najednou člověk prostor sestoupit sám k sobě, do nitra svého. S možností objevit něco, co je na běžném povrchu neobjevitelné.

reiki.vbrne.info

Začal jsem tehdy vnímat různé energie a také s nimi pracovat, počínaje zasvěcením do Usui Reiki. Zjistil jsem, že je možné prostory čistit, nabíjet a prosvětlovat léčivým světlem lásky, vycházející ze srdce. Také jsem si uvědomoval, jak mne podzemní prostory silně uzemňují. Zabýval jsem se jejich dokumentací a focením (i jako publicista od r.2000 dosud) a vznikl další zájem - fotografování, zachycení a vyzdvižení krásy a jedinečnosti okamžiku nebo předmětu.

reiki.vbrne.info

S touhou objevit tajné dávno zapomenuté podzemní chodby se postupně rozvíjela od roku 2000 schopnost detekovat i geopatogenní a jiné zóny a jakékoli energie nebo jejich úroveň, měření čaker, hledání energetických bloků a oslabených míst v těle, které potřebují harmonizovat, posílit, poléčit. Začínal jsem s kyvadlem, pokračoval přes L dráty, ale do terénu to stále nebylo ono. Ideální se pro mne ukázala až virgule - pružina, pomoci které mohu cokoli detekovat i za pohybu a chůze. Následovalo mnoho let získávání zkušeností s vyhledáváním nejenom podzemí a zapomenutých studní a sklepů pro brněnský magistrát v rámci průzkumu a sanace historického podzemí, ale také geopatogenních zón, vody a pramenů pro klienty. Přesnost mého detekování se pohybuje a potvrdila na 60 - 90%. Pomocí mého určení byly nalezeny studny a sklepy pod centrem Brna, atd. Viz detailněji o mých začátcích s virgulí - na mých dalších stránkách: zde.

reiki.vbrne.info

Vedle vyhledání a barevného zakreslení situace geopatogenních zón, tektonických poruch a spodní vody do půdorysných plánů domu nebo pozemku se také zabývám poradenstvím a možným řešením, například od roku 2008 pomocí orgonitů (odlitků směsi organického a anorganického materiálu s křišťálem uvnitř), které dokáží velkou mírou neutralizovat disharmonická působení všech zón i elektrosmogu ve vzdálenosti i několika metrů. Pro harmonizaci prostředí a hlavně geopatogenních zón se mi výborně osvědčily i pyramidky, šungitové a dřevěné.

reiki.vbrne.info

Krom virgule dnes používám na měření také velmi přesné kalibrované měřící přístroje na elektromagnetická pole, spektrální analyzéry pro přesné určení škodlivých mikrovlnných polí z mobilních a jiných vysílačů a měřím lidem, zda nespí v silném elektrosmogu, protože patogenita prostředí velmi oslabuje spánek a vitální energii a zatěžuje živé organismy i na buněčné úrovni biochemických procesů. Narušená genetika a buněčné instrukce, rozbitý imunitní a nervový systém jsou dnes díky přítomnosti wifi, řady datových a mobilních signálů a také fázových drátů u postele běžnými jevy, které při větší zátěži často přejdou až ve zhoubné bujení. Většinou jde tomu přitom snadno předejít.

Jak nahoře, tak dole. To je známý zákon principu našeho vesmíru, vše je propojeno a zrcadleno v Celku - kosmickém hologramu. Mé zájmy, na první pohled těžko slučitelné, jsou provázány ve smyslu vnímání a cítění a sdílení energií. Poznal jsem, že těžiště je v srdci a čistotě záměru a radoval se, že vyšší a daleko intenzivnější léčebné systémy již nezávisí na konkrétních symbolech, na kterých rezonuje statisíce lidí na planetě. Byl jsem zvědavý a postupně jsem se nechal zasvěcovat a zaučovat do dalších vyšších systémů ne proto, že bych byl sběratelem různých diplomů a osvědčení (většinou jsem je ani nechtěl vystavit), ale cítil jsem to jako velmi dobré, dále se otevírat a intenzivněji se také těmito zasvěceními čistit a rozšiřovat svůj potenciál. Zajímaly mne účinnější energie pro ještě kvalitnější harmonizaci čaker nebo čištění prostor domu a jsem velmi vděčný za dnešní vyšší systémy jako je Šamballa, protože jsou s původní Reiki téměř nesrovnatelně intenzivnější a komplexnější, a tak lze dnes i za pouhou hodinu celkového působení udělat velmi velmi hodně práce oproti staré dobré, ale limitované Usuiho Reiki. Novější pak jsou metody jako Kvantové léčení. Zde se mi líbí neinvazivní přístup - spíše odstup a vytvoření prostoru pro přirozené léčivé kvantové všudy přítomné pole, které má samotendenci vše harmonizovat, opravovat strukturu do základní výchozí matrice a tím dochází ke spontánnímu léčení s často velmi překvapivými účinky.

Poslední roky se také velmi věnuji tématům Vzestupu, transformace a dalšímu zvyšování vibrací. Moc rád se zatoulám ve zdravém jehličnatém lese, ideálně Vysočina, Šumava, místy i Jeseníky a jiné oblasti, které dokáží člověka velmi výrazně nabíjet a vitalizovat. Rád v přírodě hledám silná nabíjející energetická místa a s křišťály v dlaních, které zesílí citlivost dlaňových čaker, vnímám charaktery a působení energií krajiny. Miluji místa, kterým říkám "pohádková", kde si toužíte prostě lehnout do mechu a jenom se odevzdat šumu větví a vlhkému vzduchu prosycenému vonnými silicemi a příjemným sluníčkem. Občas zameditovat na nějakém pařezu nebo v jeskyni a užít si záblesk Světla a dalšího dílečku Pochopení. Protože ono přichází, pokud se tomu otevřeme a dáme tomu prostor a možnost. Můžeme totiž stále na něco lamentovat, vymlouvat se, a nebo se rozhodnout opravdu ponořit hlouběji. Nikdo jiný to za nás udělat nemůže, je to jenom každého osobní cesta. A pokud to mohu, nebo mám být já, kdo Ti má něco předat nebo zprostředkovat nějaké léčení, bude mi potěšením.

K citlivému vnímání, přístupu a také porozumění, velmi napomáhá i poznání starého východního učení, jehož techniky ukazují, jak probouzet a vést a směrovat životní energie, ukotvit se a rozšířit v přítomnosti a blaženém relaxovaném stavu mnohem hlouběji, opravdověji a radostněji žít a vše prožívat. Být "ve svém středu" a skutečně PŘÍTOMNÝ s co nejčistější utišenou myslí, velmi pomáhá k vnitřnímu naplnění a štěstí. I k tomu Vás mohu laskavě vést.

Nejprve můžeme zharmonizovat tělo a energetický systém, doplnit chybějící energii a postupně rozpouštět staré vzorce a bloky, aby mohlo dojít k úlevě a pročištění...

Dovol si jen tak prostě relaxovat a být a vnímat

pozvedající léčivé světelné energie.

S úctou a láskou, Kamil

Absolvent a člen České psychoenergetické společnosti ČEPES:

Členem ČEPES
Členem ČEPES

>> Zkušenosti a vzkazy

 

Copyright © 2015

Další informace

Kdo jsem

Kniha vzkazů

Zajímavé odkazy

Na vstupní stránku

Vzestup ke světlu a lásce

Co je vzestup

Hlídejte vibrace i energie

Předpovědi k 21.12.2012

25 -leté období očisty

Rok 2012

Dvanáct čaker vzestupu