Éterické krystaly

Éterické

Léčení éterickými krystaly se děje bez fyzické přítomnosti krystalů. Můžete léčit pomocí krystalů, ale nepotřebujete žádné krystaly ve fyzické podobě. Můžete energetické krystaly používat, dokonce ty nejkvalitnější a nemusíte stále nosit hromadu krystalů s sebou, ani je hledat a draze pořizovat.

Mnozí si velmi rádi obloží kvalitními léčivými kameny místo kde spí, kde pracují, kde si hrají děti. To již není nutné. Lze vytvořit éterické krystaly, které nepřekáží, nerozbijí se, nezraní děti a "instalovat" je přímo přes celé místo, kde je potřebujeme, aby nás harmonizovaly, léčily, nebo chránily před vnějšími entitami, nebo energiemi, třeba před elektrosmogem.

Éterické
Takto už vás unavovat práce nebude!

ÉTERICKÉ KRYSTALY lze instalovat přes celé lůžko, přes celou místnost, zahradu, přes celý dům. Buďte kreativní a zkoumejte účinky a léčivou sílu éterických krystalů. Budete překvapeni jejich intenzitou působení.

Tyto krystaly éterické podstaty jsou daleko silnější než pravé hmotné krystaly. Krystal (nebo kámen) bude tak dlouho přítomný, jak dlouho bude jeho příjemce jeho přítomnost potřebovat a potom se rozpustí do čisté energie (ze které se v podstatě také skládá).

Éterické
Éterický krystal osvěží soustředění na práci.

Samozřejmě si můžete vytvářet krystalické elixíry, které jsou podstatně účinnější (někdo uvádí i nad 400%) než elixíry, které se vyrábí běžným způsobem s fyzickými kameny.

S éterickými krystaly lze "jen" léčit a nebo tuto formu léčení kombinovat s jinými způsoby léčení (Reiki, kundalini atd.). To záleží na vás - máte volnou volbu působení. Navíc můžete s energetickými krystaly provádět léčebné sezení na dálku!

Systém ÉTERICKÉ KRYSTALY byl vyvinutý Ole Gabrielsenem a navazuje na podobně od něho vyvinuté Kundalini Reiki. Nezávisle na Ole Gabrielsenu, který se v roce 2005 distancoval od veřejnosti, pak vyvinul Alexander Gottwald další stupně systému ÉTERICKÉ KRYSTALY pomocí channelingu. Ke všem výhodám přináší tyto další stupně zvýšení vibrací i předchozích stupňů z původních 400% na přibližně 600%. Jako ochránce těchto nových stupňů a tím i ochráncem celého systému ÉTERICKÉ KRYSTALY se mu zjevil Archanděl Metatron, který jej ujistil, že všechny energie v tomto systému jsou pod jeho dokonalou ochranou.

Tímto systémem, tedy pomocí éterických krystalů, Vás mohu harmonizovat, léčit, nainstalovat je na potřebná místa, nebo do systému ÉTERICKÉ KRYSTALY také postupně zasvětit. Jako v každém systému jsou i zde doporučena vhodná pravidla, jak s éterickými krystaly pracovat v souladu s Vyšším Já místa, klientů, pacientů a v souladu s Nejvyšším Dobrem a Kosmickými zákony. Tvořit můžeme vše, ale za to vše neseme i zodpovědnost!

Dnešní doba transformačních procesů vrcholí. Přichází více a více potřebného léčivého Světla a poznání. Také nových technik, které mohou výrazně pomoci léčit a harmonizovat planetu Zemi i její obyvatele. Připojte se k těm, kteří také chtějí šířit léčivé světlo - i pomocí systému ÉTERICKÉ KRYSTALY!

Éterické

Další stránky
>> Havajská technika
>> Healing
>> Kontakt na mne
>> úvodní stránka webu

 

Copyright na celý web © 2012

Další informace

Kdo jsem

Kniha vzkazů

Zajímavé odkazy

Na vstupní stránku

Vzestup ke světlu a lásce

Co je vzestup

Hlídejte vibrace i energie

Předpovědi k 21.12.2012

25 -leté období očisty

Rok 2012

Dvanáct čaker vzestupu