Lightarian Reiki

Lightarian Reiki je v současné době tím nejsilnějším druhem Reiki, se kterým se dá v současné době pracovat.

Původ Lightarian Reiki je datován k roku 1997, kdy tato energie byla formou channelingu stažena mistryní Reiki Jeannine Jelm a poté dále vyvinuta.

Dějiny Lightarian Reiki

Tento „vysoce jemně vibrující“ systém Reiki byl vyvinutý a získán formou channelingu Jeannine Marie Jelm v polovině roku 1997 na základě intuitivní a přímé komunikaci s energií „nanebevzatým mistrem Buddhou“.

Tato inspirovaná práce byla neustále doplňována a vylepšována, až se postupně vyvinula v Lightarian Reiki.

Po více sezení channelingu požádal nanebevzatý mistr Buddha Jeannine o to, aby rozšiřovala nové informace o této Reiki a vysvětlila systém této práce co nejvíce lidem. Poprosil ji také o to, aby tyto nové informace a pokročilé energie byly předávány ostatními jednoduchou metodikou zasvěcení.

Filozofie Lightarian Reiki

Nejdůležitější aspekt systému Lightarian Reiki je v energetické čistotě a jednoduchosti tuto energii předávat zasvěcením. Proto je práce a trénink (zasvěcovací proces) u Lightarian Reiki velice přímý a jednoduchý.

Na přání nanebevzatého mistra Buddhy se v Lightarian Reiki žádné symboly nepoužívají.

Lightarian Reiki vyniká pro své možnosti léčby skrze intenzivnější energie.

Jemnohmotně vibrující povaha Lightarian Reiki energií dodává potenciální a efektivní frekvence. Tato zvláštní a dále rozvinutá forma Reiki nám byla dána, abychom si zvětšili náš energetický potenciál a abychom urychlili náš osobní rozvoj.

Přijímáním Lightarian Reiki se vám zvýší vibrační úrovně vašich čaker a jemnohmotných těl. Vaše chápání a schopnosti přijímání i dávání energie se rozšíří. Zlepší se schopnost vnímání jemněhmotného světa a rozšíří se i vaše duchovní vnímání pro sebe sama.

Podle náhledu Lightarian institutu je Lightarian Reiki osminásobný léčebný paprsek. Usui Reiki tvoří se svými třemi stupni základ, Karuna Reiki a Lightarian Buddhic Boost tvoří pak další paprsek a pak přichází dalších 6 rovin Lightarian Reiki. Vhodným přirovnáním je kytara s osmi strunami, kde ta nejhlubší struna je Usui, pak Karuna a nakonec 6 nejvyšších strun je Lightarian. Dohromady pak tvoří akord - pokud terapeut absolvoval zasvěcení a praxi v jednotlivých úrovních. Každému pacientu pak nabízí tu správnou frekvenci a kvalitu, kterou právě potřebuje.

Pracuje se bez symbolů, jen s úmyslem.

K ošetření a harmonizaci celého těla energiemi Lightarian Reiki je vhodná půlhodinová až hodinová seance v klidném prostředí.

Po seanci se nejlépe dvě hodiny nesprchovat a nekoupat.

>> Rasheeba

 

Copyright © 2011

Další informace

Kdo jsem

Kniha vzkazů

Zajímavé odkazy

Na vstupní stránku

Vzestup ke světlu a lásce

Co je vzestup

Hlídejte vibrace i energie

Předpovědi k 21.12.2012

25 -leté období očisty

Rok 2012

Dvanáct čaker vzestupu