Některé odezvy klientek, kamarádek

Vzkaz..

Kamile, Vy jste takový krásný člověk, ještě jsem se nesetkala s mužem, který by vnímal lásku takovým spůsobem, jako Vy, nebo možná setkala, ale neměla jsem tu možnost s ním mluvit. Díky za to, že jste. Jste velmi potřebný :-)
P.R.

Pavlína - názor na stránky

Když jsem četla o terapiích, které děláte, jako ženu mně to hodně oslovilo, protože žena potřebuje a žádá být hýčkána a citově naplňována. Myslím, že dnešní společnost na to hodně zapomíná a i samy ženy zapomínají na to, že jsou ženami, pod záminkou emancipace. Chtějí pronikat do všech sfér, které ovládají muži, ale přitom zapomínají, jaké je jejich pravé poslání. Nechci zavrhovat a odsuzovat ženy, které chtějí pronikat do různých vědních oborů a rozmanitých forem vzdělávání a "provozu" lidské společnosti, ale je důležité, aby v tom zůstávaly ženami a vnášely do toho všeho tak potřebnou krásu a cit.
Jistě máte v sobě velký talent tuto ženskou krásu v ženách probouzet, nebo uzdravovat, ať už přes focení, kde chcete na vnitřní krásu ženy poukázat, tak při terapiích, kde pronikáte do nitra ženy přes citové a tělesné povznesení. Je důležité při tom všem ale poukazovat na mnohem vyšší záměr a hodnoty Lásky. Láska není jen v citovém naplnění a prožití něčeho krásného, co stejně pomine a je to nutné opětovně doplňovat, aby byl člověk zase v jakési psychické harmonii. Myslím, že je důležité na toto ukazovat. Láska, ta opravdová je něco mnohem víc. Snad jste si toho vědom, já věřím, že ano.
Jste krásný člověk, s hlubokýma očima, kéž jste stále otevřen, naplňován a proměňován Láskou, která je zdrojem a naplněním života.
S pozdravem, Pavlína

Júlia - názor na stránky

Ahojky, nestihla som všetko poprezerať, prečítať, ale je to zaujímavá stránka, len mne osobne tam chýbajú obrázky, ale je to iba môj názor, ja som asi zaťažená na obrázky :))
A k tej téme "léčení dotekem" nooo je to zaujímavé, ja osobne objatia a dotyky mám veeeeeľmi rada, objatie pre mňa znamená vela, ale je to napísané krásne. Vieš, mám dvoch malých synov, takže ja moc času pre čítanie nemám, ja sa nechávam viesť Anjelmi a Bohom, ale tiež viem, že keď si mám niečo prečítať, tak ma prinútia :))

Iveta: posielam moju skusenost :)

Ocitla som sa v dost zlej psychickej situacii a zachranne koleso mi hodili moji najblizsi. Avsak bez pomoci Kamila by som stale plavala s tym kolesom v tej kalnej vode, ale on ma vytiahol na breh. Svojou laskou, trpezlivostou, milym slovom som zacala pomaly dychat z hlboka a zacala sa pozerat na svet novym stastnejsim pohladom, plnym ocakavania. Pri cisteni cakier som citila ako pomaly odchadzaju niektore bolesti a vytvara sa priestor na prijimanie noveho a pozitivneho, citila som tiez spojenie s milujucim univerzom. Rovnako mi pomohlo aj druhe cistenie na dialku + cistenie fialovym svetlom, kedy znova nastalo dalsie uvolnenie, sprevadzane ocistujucim placom.Samozrejme musim spomenut este jeho orgonity, ktore nosim stale pri sebe a su mojim malym stastickom.
Ked sa clovek vyberie na novu cestu s rozhodnutim zit lepsi, radostnejsi zivot, musi vytrvat a necakat, ze po prvom sedeni s kymkolvek zrazu vsetko bude uzasne a nic ho uz neprekvapi. Je ale uzasne vediet, ze ked to potrebuje je tu niekto ako Kamil, niekto, kto mu pomoze posunut sa dalej.

Martina 29let, malířka, obrna obou dolních končetin

..."víš, kami, já ani nevím jak ti to říct, koukám na ty fotky jak jsi mne v parku nafotil a nechápu... ty jsi ze mě za tři týdny života dokázal vytáhnout to, co se jiní snažili vytáhnout několik desítek let a panbůh zaplat za ně a jejich práci... ale až s tebou jsm to prostě já, taková jaká jsem, s tebou jsem zažila tolik krásných věcí, tolik pozitiva a nádhery, že to hravě překrývá postupně ty hnoje, co jsem zažila a nemusím na to už myslet a můžu se dívat na to krásný, co jsem zažila s tebou, at už po stránce běžného života nebo po stránce jiné, toted není důležité... ty jsi na těch fotkách totiž nezachytil jenom mě jako postavu, ale taky to, jaká opravdu jsem a když to vidím všechno dohromady, tak se to fakt těžko udýchává protože lidi kolem mě nebo většina mě přesvědčovali o pravém opaku toho, co je na těch fotkách, z těch fotek fakt jde cítit kdo jsem, nebo aspon já to tak cítím. Je to jako kdybych se na sebe dívala do zrcadla a někdo odkryl něco, co jsem v sobě ještě neviděla... Děkuji Ti i za uvolnění mé srdeční oblasti, kolem srdeční čakry, kde jsem cítila dlouhou dobu od posledního vztahu sevření a tíseň která mne dusila, nyní konečně mohu dýchat a žít a chce se mi smát :))

Marcela 36let, práce u počítače

Poslední dobou mne stále více bolela záda, především z mého sedavého zaměstnání. U počítače trávím celé dny. Když jsem dovolila Kamilovi, aby mi položil ruce na ramena a na lopatky, cítila jsem uvolňující teplo, pod kterým mé zatuhlé svaly od krční páteře až po ramena citelně povolovaly a velmi mne překvapilo, že mne konečně přestala i hlava vzápětí bolet.

Lenka, trpí epilepsií

Kdybych věděla, když jsem byla hodně sama, že existuje někdo takový a znala jej, velmi ráda bych mu zaplatila i za to, že se mnou půjde na kafe, protože samotná jsem nikam chodit nechtěla, bylo mi to trapný jít sama, abych nevypadala divná a byla jsem úplně zoufalá, nevěřila si a byla hrozně sama, nikdo mi ani nezavolal, přátelé mi nemohli pomoci s mými problémy, protože znali celé pozadí a já bych tak tehdy uvítala společnost někoho, kdo mne nezná a mohu se mu vypovídat s trápeníma a vědět, že mi bude rozumět a nebude se na mne dívat jako na chudinku. Taky jsem uvítala a oddechnula si, že v tom nebyl žádnej sexuální podtext, protože mi přijde, že se nemám s kým normálně bavit, aniž by to někam nesměřovalo, všichni mne jen dobývají do postele. Nyní Kamila dobře znám již více měsíců a mám moc ráda jak neutrální povídání, tak jeho léčivé působení. Vím, že mu můžu ve všem věřit, že pochází ze Světla a je to velmi čistá bytost a moc si vážím každého setkání s ním.

Helenka, kosmetička

Mé trápení začalo v dětství, když mne táta omezoval a zavíral v pokojíku, místo abych mohla ven s děckama. Ještě s několika zkušenostma v dospívání jsem se hodně zablokovala a stáhla a potom dlouho, až do setkávání s Kamilem, jsem nebyla schopna se uvolnit ani s přítelem a něco hlubšího prožít. První pomocí bylo setkání s Kamilem, který mi ukázal zcela jiný přístup a cestu, než jakou jsem znala doposud, ale přesto se ještě nedokázala uvolnit, potíže byly i gynekologického rázu, spojeny s psychikou. Postupná trpělivá setkávání a hluboké krásné přátelství s Kamilem a získávané informace mi pomohly i s požehnáním mého současného přítele, hodně se uvolnit, přijmout samu sebe a naučit se mít ráda celá. Přítel tomu přál a naše přátelské setkávání s Kamilem bral jako potřebné terapie a měl radost, že mi postupně pomáhají. Nyní jsem se za přítelem odstěhovala daleko do jiného města, ale jsem vděčná za hodně veliký posun za celou dobu a za to, že jsem mohla v sobě objevit vnitřní ženu. Sama jsem Kamila podporovala, aby pomahal ženám, protože jako kosmetička si s ženami povídám denně a mohu říci, že většina jich v soukromí není úplně spokojena a často ani zdaleka. Pohlazení nebo naslouchání, chybí všem, a příjemně si zarelaxovat, to uvítá taky každá žena. Kamil má hodně krásné hudby a umí udělat tu správnou atmosféru, krásný večer a uvolněnou pohodu. Vždycky se oba těšíme, až se nám podaří zase setkat. Protože se dobře známe a jsme před sebou uvolnění, museli jsme vstát od vína a začít tančit. Rozumíme si beze slov a jsme na sebe krásně naladění a o to větší hloubku radosti prožíváme při setkání.

Dana

Bohužel se mi stalo něco nepěkného v rodině a k mužům jsem dlouho díky tomu cítila hnus a nechtěla se jim přiblížit. Díky Kamilově trpělivosti a jemnosti se podařilo to vše docela rychle uvolnit a překonat, nikdy bych tomu nevěřila, ale brzo jsem mohla prožívat dokonce i milování jako dřív. Kamil mi vyléčil zraněné srdce a otevřel oči poznáním vyšší lásky, budu mu stále vděčná.

Danča, 23let

Kamila jsem potkala v době, kdy jsem měla pocit, že můj život nikam nevede, přítel mě podváděl a já měla pocit, že jedinou věc, kterou můžu udělat je skončit ze životem. V Kamilovi jsem nalezla člověka, který umí naslouchat mým problémům a dokáže jemně a nenásilně poradit co dělat, jak chápat vztahy a věci související s láskou. Dokázala jsem se, když jsem s ním mluvila, uvolnit, nebyla tam žádná křeč. Díky němu jsem se začala věnovat reiki, tantře, masážím a dalším věcem, které pro mne byly dosud neznámé. V jeho přítomnosti jsem se cítila žádaná, krásná a měla jsem pocit, že zvládnu všechno. Proto si myslím, že takovýchto lidí je potřeba co nejvíce, neboť sama znám několik kamarádek, které potřebují povzbudit, nebo jen vyslechnout, jen to skrývají a často mají strach si říct o to, co nejvíce potřebují. Proto vám Kamilovu společnost jen doporučuji. On v každé ženě vidí to krásné a né chyby jako spousta mužů. Dopřejte si to co vám chybí, jeho pozornost i energie.

Olinka, 55let

Přes třicet let cvičím pravidelně jógu, jenže chronických bolestí ramene jsem se poslední roky zbavit neuměla. Povídali jsme si v práci s Kamilem, protože máme oba podobné zájmy (léčitelství) a já řekla, aby na mě zkusil použít Reiki, nebo nějaké jeho energie, aby mě to přestalo bolet, při změnách počasí si to neumíte představit. Po prvním působení na bolavé rameno to do večera docela přestalo. Pak se to vrátilo mírněji a tak jsme to příště zopakovali a bolesti odešly definitivně. Jsem za to moc vděčná a jsem ráda, že mám v seznamu na Kamila číslo, kdyby mě něco zas bolelo, už nejsem přece nejmladší.

>> Kontakt na mne

 

Copyright © 2011

Další informace

Kdo jsem

Kniha vzkazů

Zajímavé odkazy

Na vstupní stránku

Vzestup ke světlu a lásce

Co je vzestup

Hlídejte vibrace i energie

Předpovědi k 21.12.2012

25 -leté období očisty

Rok 2012

Dvanáct čaker vzestupu