Kundalini Reiki

Kundalini energie sídlí v každém z nás, je to tzv. hadí, dračí síla svinutá v základní kořenové čakře, kde spí a čeká na probuzení a aktivování. Tím, že aktivujete energii Kundalini pozvednete a pročistíte svá energetická centra od kořenové čakry směrem vzhůru po páteři. Je-li tato síla probuzena, pak vystupuje vzhůru, prochází energetickými centry (čakrami) energie a její působení se projeví ve formě duchovního poznání a mystických zkušeností.

Kundalini Reiki nám jemným a bezpečným způsobem pomáhá vědomě vést energii Kundalini tak, aby vyživovala naši duši a byla i výživou i pro naše tělo a buňky.

Autorem Kundalini Reiki je dánský učitel meditace Ole Gabrielsenem. Zasvěcení se předává zpravidla jako zasvěcení na dálku. Kundalini Reiki osahuje dvanáctistupňový program zasvěcení.

Kundalini Reiki 1

Otevírá kanál a umožňuje energii proudit. Jste připravováni na probuzení kundalini. Je otevřena a také posílena temenní a srdeční čakra. Učíte se léčit kontaktně i na dálku.

Kundalini Reiki 2

Zesiluje kanály reiki. Jemně a bezpečně je probuzena energie a oheň kundalini a jste připraveni na úplné probuzení energie kundalini prostřednictvím Kundalini-Reiki 3. Celý Váš energetický systém je vyčištěn.

Kundalini Reiki 3

Tímto zasvěcením ve Vás může energie proudit plnou silou. Je otevřena základní čakra a celý energetický kanál je rozšířen nad úrovní čaker.

>> Gold Reiki

 

Copyright © 2011

Další informace

Kdo jsem

Kniha vzkazů

Zajímavé odkazy

Na vstupní stránku

Vzestup ke světlu a lásce

Co je vzestup

Hlídejte vibrace i energie

Předpovědi k 21.12.2012

25 -leté období očisty

Rok 2012

Dvanáct čaker vzestupu