Healing

Healing (vyslovujeme híling - léčení) probíhá do té míry, do jaké míry je terapeut léčitel schopný nebo pověřený zprostředkovávat určité energie pro klienta a do jaké míry nebo své úrovně je schopen i na podvědomé úrovni klient energie a pomoc přijímat.

Každý se nachází na své určité vývojové fázi celistvosti, zralosti, poznání a vibrací, méně či více zatížený různými vlivy na všech úrovních. Tomu odpovídá schopnost přijímat vnější energie, nebo mít vůči nim předsudky a bloky. Na "průchodnosti" našich energetických center - čaker - zase závisí tok energií páteřním kanálem, ale také celková kapacita našeho systému, schopnost přijímat a potom integrovat a udržet další energie a kvality a také vyšší vibrace.

Lidé mají rádi v pozemské dualitě věci pěkně rozděleny, zaškatulkovány a pojmenovány, místo aby se zaměřovali na Celek a Zdroj, z něhož pocházíme. Proto existuje mnoho různých léčivých systémů (doslovné desítky) a jejich různé stupně, protože lidé se rozhodli mít větší jistotu v tom, že se budou léčit a učit léčit po etapách. Takto většinou pracuje naše pozemská mysl.

Pokud klient přijde a přeje si určitý druh energie, může mít na to své dobré důvody, nebo podvědomě cítí, že určitá energie a technika je pro něho nyní příhodnější a snadněji snesitelnější. Je pravda, že není vždy vhodné hned na poprvé vystřelit naše tělo na odlišnější úrveň vibrací a energií. Starší běžný automobil nebývá konstruovaný pro velmi vysoké rychlosti a není to pro něj ideální, není na to ani správně vybavený. Potřebuje nejdříve vylepšit a doplnit technickou kapacitu pro rychlejší jízdu. S motorem a vyššími otáčkami lze dobře srovnat naše těla a naše vibrační "otáčky". Pokud po motoru požadujete dvojnásobný výkon, asi to z něj vytřese starou špínu a prach a rez, bude potřebovat více pohonu, zvětšit kapacitu a posílit konstrukci pro větší výkon - otáčky. Stejně tak pokud zvýšíme vibrační energetické otáčky našemu tělu, začne se čistit a transformovat a ne vždy je to zcela příjemné. Zde je takové pozvolné dávkování (rozložení léčivých seancí) velmi vhodné pro zachování naší určité pohody.

Mnozí mistři pracují tak, že zkrátka poskytují svůj "healing". Ne Flower Reiki, Machu Picchu, Meridian Reiki, Merlin, Gelbes Heillicht, Chiron a desítky jiných systémů, ale pouze nekonkrétní komplexní healing. U mistra by se mělo předpokládat kvalitní světelné napojení na Zdroj, jeho vysoká čistota i kapacita a vysoké vibrace (Mnohdy bohužel i mistři Reiki neudržují svoji kapacitu a mají a přenáší na své klienty i zasvěcováním velmi nízké vibrace a tím spíše uškodí - pozor!). Ideálně: Jeho energetický světelný kanál je dostatečně široký a jeho energetické "portfolio" tvoří širokou paletu a spektrum energií a paprsků, z nichž si pak každý klient při léčení podvědomě automaticky vybere "to potřebné" na nejbližší úrovni. Pro nemluvně je zbytečná silná encyklopedie, ale dítě ve školce se možná již učí předem číst první písmenka a postupně přejde ke slabikáři. Běžný klient si také harmonizuje a léčí své bolístky svým tempem a jeho energetický systém si na principu rezonance vybere a použije ty nejvhodnější a nejbližší energie z celé nabízené palety. Ty ještě vyšší by byly naprosto nadbytečné a nebo by nesmyslně "vystřelily automobil až na kosmickou dráhu".

Velmi rád proto jako prostředník Světla nechávám intuici a především své a klientovo Vyšší Já na rozhodnutí, co je momentálně nejvhodnější. Řekněte si o healing a dostanete to nejvhodnější léčení těla i duše. Nejsem zdrojem ale napojuji se na Zdroj, žádám o svolení, žádám Vyšší bytosti světla o vaše léčení v té pro vás nejvhodnější míře v tomto čase a prostoru.

Několik systémů, jejichž jsem mistrem, tu přesto nabízím, není špatné ochutnat a poznat další energie jemnější formou. S jejich zasvěcováním však už budeme mnohem opatrnější. Prohlédněte si zbytek těchto stránek a další možnosti, nebo si jednoduše se mnou zrovna domluvte HEALING :)

>> Kvantové léčení

>> Reiki Usui

 

Copyright © 2015

Další informace

Kdo jsem

Kniha vzkazů

Zajímavé odkazy

Na vstupní stránku

Vzestup ke světlu a lásce

Co je vzestup

Hlídejte vibrace i energie

Předpovědi k 21.12.2012

25 -leté období očisty

Rok 2012

Dvanáct čaker vzestupu